REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
10 Nëntor 2017

Revista e famshme “PlayBoy” ka zgjedhur femrat më seksi në rrjetin social “Instagram”.  Prestigjozja ka selektuar 14 vajzat më tërheqëse që janë komentuar dhe pëlqyer më së shumti nga tifozët, fansat dhe përdoruesit e këtij rrjeti social.

Disa prej tyre janë padyshim të njohura për ne pasi i kemi parë në portalet e tjera ku kanë qenë pjesë e Gossip si femrat më seksi.

Femrat e përzgjedhura

Emily Sears

Abigail Ratchford

Lindsey Pelas

Courtney Tailor

Katie May

Brooke Evers

Justene Jaro

Dawn Jaro

Jessica Cribbon

Arianny Celeste

Lexy Panterra

Rosie Roff

Erica Mena

Alysha Nett

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment