REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Can snobon Juventusin për City

12 Nëntor 2017 19:24

Mesfushori i Liverpool, Emre Can, duket se nuk preferon të shkojë tek Juventus, po do të bashkohet me Manchester City në fund të sezonit, shkruan Stari.

Gjermani mund të jetë pa kontratë në qershor, dhe kampionët e Serie A shpresojnë që të pranojë një marrëveshje për ta transferuar atë falas gjatë gjysmës së dytë të meraktos.

Por ata dhe Liverpool kanë frikë se Can mund t'i bashkohet City pasi udhëheqësit e Premier League rritën interesin e tyre për gjermanin.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment