REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë

Carles Puyol pritet me lodra seksi nga ruset

5 Dhjetor 2017 13:58

Ish futbollisti i Barcelonës dhe i Spanjës, Carles Puyol u prit sikletshëm në Rusi.

Spanjolli po qëndronte në hotel kur dy vajza ruse iu afruan dhe i kërkuan atij që të fliste në video me to.

Gjatë regjistrimit ato i thanë se spanjolli kishte flokë shumë të bukur, ishte tërheqës dhe se ato e pëlqenin shumë.

Por situata ndryshoi pak sekonda më pas, kur njëra prej tyre nxori një lodër seksi të madhe dhe ia vendosi përpara fytyrës, duke sikletosur ish lojtarin.

Gjithashtu, vajzat i thanë se ato dëshironin të bënin seks me të.

Punonjësit e sigurisë ndërhynë dhe ato u shoqëruan jashtë hotelit.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment