REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
7 Nëntor 2017

Alex Olade-Chamberlain duket tejet i lumtur pasi ka takuar të dashurën e tij, Perrie Edwards. 24-vjeçari nuk heziton që të shprehë dashurinë për këngëtaren britanike edhe përmes fotove që poston në profilin e tij në “Instagram”.

Se fundmi çifti janë takuar dhe kanë shkrepur disa foto së bashku, ku duken tejet të dashuruar.

Mesfushori anglez i’u bashkua Liverpool pas një sezoni të gjatë nga 2011 deri në verën e 2017-ës te Arsenal. Lojtari i “The Reds” shënoi edhe golin e tij të parë me skuadrën në “London Stadium” ndaj West Ham në fundjavë.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment