REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

David Luiz, nuk di të luajë vetëm futboll

2 Nëntor 2017 15:54

David Luiz nuk është i njohur vetëm për mënyrën e tij origjinale të të luajturit futboll.

Përveçse është guximtar dhe luftarak brenda fushës, ai është gjithashtu një prej lojtarëve më shakaxhinj jashtë saj.

Kjo video tregon për bëmat e brazilianit 30 vjeçar, i cili duket se i ka të preferuarat e tij shakatë me gazetarët.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment