REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

E dashura e yllit spanjoll poston foto intime në “Instagram”

13 Nëntor 2017 11:01

Aurah Ruiz, bashkëshortja e sulmuesit të Stoke City, Jese Rodriguez ka postuar një foto tepër “hot” në profilin e saj në “Instagram”.

Nuk është hera e parë që 27-vjeçarja poston foto intime me të dashurin e saj në rrjetet sociale. Çifti nuk po kalojnë momentin e tyre më të mirë pasi djali  i tyre i vogël, Nyam gjendet akoma në spital nën kujdesin e mjekëve. Pasi, që në momentin që ka lindur më 26 qershor ka pasur komplikacione me shëndetin e tij, kështu i vogli është dashur të qëndrojë nën kujdesin e specialistëve të “bluzave të bardha”.

Rodriguez shpesh herë poston foto me partneren e tij dhe djalin e vogël teksa e vizitojnë shpesh në spital.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment