REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
2 Dhjetor 2017

Modelja spektakolare australiane, Emily Sears ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’u hakmarrë ndaj personave që i dërgojnë foto intime në “Instagram”.

Bukuroshja ka zgjedhur një metodë shumë të mençur për t’ua kthyer reston djemve që i dërgojnë organin e tyre gjenital në foto.

32-vjeçarja ka investiguar profilet dhe fotot që i kanë dërguar u’a ka dërguar familjarëve apo nuseve të tyre. Nuk kishte mënyrë më poshtëruese se sa kjo për të gjithë ata djem që e kanë shqetësuar me foto të atilla.

Sears ka thënë që merrte çdo ditë nga dy-tre foto të atilla nga persona të ndryshëm. Ajo është e pasionuar pas palestrës dhe ekipit të basketbollit Los Angelos Lakers  ndërsa ka qenë imazh i 15 revistave më të suksesshme në botë.

Për momentin, Emily po takohet me yllin e kriket Shane Warne.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment