REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
5 Dhjetor 2017

Mesfushori i Baselit dhe Kombetares shqiptare, taulant Xhaka duket se ka zyrtarizuar lidhjen me të dashurën e tij Arbnoren.

Lidhja që ka nisur që në verë duket se është bërë serioze me dy të rinjtë që kanë postuar foto në rrjetet sociale.

Fotoja e fundit, ku të dy janë të veshur me pulovrat e ngrohta të dimrit, e postuar njëkohësisht si në profilin e tij dhe të saj, tregon që kjo marrëdhënie tashmë është zyrtarizuar.

Taulant Xhaka ka bërë dhe më shumë teksa ka shtuar Arbnoren tek La Familia, në përshkrimin e tij në Instagram ku ka shkruar dhe inicialen e Arbnorës shoqëruar me një zemër, siç dhe Arbnora ka vendosur zemrën pranë T-së së Taulantit.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment