REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
7 Dhjetor 2017

Duket se pas kualifikimit me Basel në fazën 1/16-ave të Ligës së Kampioneve,

futbollisti i kombëtares shqiptare Taulant Xhaka, po shijon jetën në maksimum.

Ai ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional.

Ai shihet teksa konsumon petulla, me djathë apo edhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petla nga gruaja ime”, shkruan Xhaka.

Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe dashuria e tyre tashmë është zyrtarizuar.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment