REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
10 Nëntor 2017

Jelena Karleusa është një ndër femrat më seksi dhe të suksesshme në Serbi. Këngëtarja 39-vjeçare ka qenë e martuar më parë me Bojan Karić nga viti 2004 deri në 2005-ën. Më pas është njohur me mbrojtësin serb të Besiktas, Dusko Tosic, me të cilin ka edhe dy vajza.

Çifti janë martuar në vitin 2008-të dhe vazhdojnë të mbështesin njëri-tjetrin në karrierën e tyre.

Jelena është komentuar dhe përzgjedhur nga tifozët e skuadrës turke, ku aktivizohet partneri i saj, si femra më seksi. Ajo po korr një sukses të paparë si këngëtare e muzikës turbo-folk.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment