REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
5 Dhjetor 2017

Katër herë kampioni i botës në Formula 1, Lews Hamilton ishte i ftuar në mbrëmjen festive të dhënies së çmimeve të modës në Londër.

Por në këtë event kishte personazhe të tjerë mjaft të suksesshëm të Britanisë, Si Ylli i UFC-së Conor McGregor

Të dy sportistët të veshur mjaft sportivë tërhoqën vëmendjen e shumë personave, kamerave dhe objektivave.

Por në këtë mbrëmje e ftuar ishte edhe këngëtarja Rita Ora, modelja Irina Shayik dhe Jordan Dunn.

Të gjithë u ulën në një tavolinë, duke dalluar nga VIP-at e tjerë.

Sigurisht që sytë e të gjithëve ishin nga ata.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment