REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
11 Nëntor 2017

Christian Panucci e do me patjetër fitoren në miqësoren që do të luajë ndaj Turqisë më 13 nëntor. Tekniku italian ka shkundur ekipin në stërvitjen e sotme në Antalia.

Kuqezinjtë do të jenë gati për sfidën e së hënës ndaj vendasve, të cilët gjithashtu synojnë fitoren. Trajneri Mircea Lucescu është kritikuar nga ish-lojtarët e kombëtares turke për paraqitjet e fundit ku u eliminua edhe nga Botërori 2018.

Tekniku rumun rrezikun të shkarkohet në rast se nuk ia del përballë skuadrës së Panuccit. Lojtarët janë shfaqur të qetë dhe të bashkuar dhe po përgatiten maksimalisht për ndeshjen e fillimjavës. 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment