REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
13 Nëntor 2017

Kyra Santoro është njëra nga modelet e momentit. Ka pozuar për “Sports Illustrated” dhe është e pasionuar pas sporteve ekstreme.

24-vjeçarja nga Kalifornia është zgjedhur modelja e vitit për të pozuar rrobat e plazhit për “Sports Illustrated”. Bukuroshja është një tifoze e çmendur e Lakers ndërsa është rritur duke bërë skateboarding, wakeboarding (sërf në ujë) dhe ka praktikuar gjithashtu gara me motoçikleta.

Në moshën 22-vjeçare ajo ka pozuar gjithashtu për prestigjiozet si “Maxim” ose “Men’s Health” por disa vite më parë ajo ishte thjesht njëra nga vajzat seksi të “Instagram”.

Por fati i saj erdhi pasi një agjenci e vuri re bukurinë e saj dhe e futi në botën e modelingut ku po korr mjaft sukses.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment