REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Mban kalin mbi krahë: ja njeriu më i fortë në botë/VIDEO

Mban kalin mbi krahë: ja njeriu më i fortë në botë/VIDEO

1 Dhjetor 2017 18:26

Njeriu më i fortë në botë aktualisht është një ukrainas: quhet Dmitriy Khaladzhi, është 38 vjeç dhe ka arritur plot 63 rekorde “Guinness” për forcën e tij të jashtëzakonshme.

Në këtë video që është bërë virale kohët e fundit, Dmitriy bën gjëra të pabesueshme, si për shembull mban mbi shpatullat e tij edhe një kalë./EDS/

 

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment