REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

NBA/ Cleveland humb sërish, Clippers mposht Dallas

2 Nëntor 2017 19:02

Cleveland Cavaliers ka harruar se si fitohet. Në “Quicken Loans Arena”, 33 pikët dhe11 asistet e   LeBron James nuk mjaftuan për të shmangur humbjen 107-124 e Cleveland

Fitore arriti dhe Houston Rockets, që gjeti një James Harden në superformë. Rockets mundën 107 – 119 Neë York Knick.    .

Los Angeles Clippers vazhdon të kryesojnë Konferencenën e Perëndimit, pasi kaloi 119 – 98 Dallas Mavericks.

Në takimet e tjerë të mbrëmjes Charlotte Hornets fitoi ngushtë 126 – 122 me Milwaukee Bukcs, Utaz Jazz triumfoi 112 – 103 ndaj Portland Trail Blazers, Neë Orleans Pelicans u mposht 98 – 104 nga Minnesota Timberwolves.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment