REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Njihuni me sozinë e nuses së Fabregas

Njihuni me sozinë e nuses së Fabregas

1 Dhjetor 2017 15:54

Vajza e bashkëshortes së yllit të Chelsea, Cesc Fabregas ka një ngjashmëri të madhe me nënën e saj, saqë duken si dy pika uji. Maria është vajza e madhe e Daniella-s nga martesa e parë që ka me biznesmenin libanez, Elie Taktouk.

18-vjeçarja ka 172 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, ndërsa poston foto të shumta me nënën e saj, dy motrat e vogla dhe vëllezërit.

Daniella ka dy fëmijë me burrin e parë (97 -2011), një djalë dhe një vajzë, Maria dhe Joseph, ndërsa nga martesa me mesfushorin spanjoll, Fabregas ka dy vajza dhe një djalë.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment