REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Nuk luajti me Kombëtaren, Migjen Basha ka një lajm të mirë

14 Nëntor 2017 12:50

Migjen Basha ishte një nga ata lojtarë që u largua nga grumbullimi i Kombëtares për shkak të një dëmtimi, duke mos qenë i gatshëm për ndeshjen ndaj Turqisë. Por, tanimë n duket se mesfushori i Barit është gati për ndeshjen e radhës ndaj Novarës që do të luhet në fundjavë.

“Rikuperimi ka shkuar mirë dhe besoj se do të jem gati për ndeshjen e radhës. Nëse duam që të ecim para për të kapur majat e klasifikimit, na duhet që të fitojmë që në transfertën e radhës”, ka thënë Basha, i cili luan në Seria B.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment