REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Pamje horror, portieri dëmtohet rëndë, thyen këmbën

2 Nëntor 2017 22:19

Pamje me të vërtetë horror vijnë nga Meksika,ku portieri i Atlasit, Oscar Ustari ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen ndaj Tigres,.

Këmba e tij u thye, ndërsa argjentinasi kërkon ndihmë dhe shpërthen në lot. Të gjithë lojtarët e tjerë janë të shokuar nga ajo që i panë sytë.

Shihni pamjet për më shumë…

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment