REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Panucci paralajmëroi masa ndaj Memushajt, por...

14 Nëntor 2017 08:35

Pas ndeshjes së djeshme, trajneri i Kombëtares Shqiptare Christian Panucci ka kritikuar ashpër mesfushorin Ledian Memushaj, i cili u ndëshkua me kartonë të kuq në fundin e pjesës së parë. Trajneri ka menduar se Memushaj është ndëshkuar me kartonë të kuq, pasi ka ofenduar gjyqtarin ose lojtarin kundërshtar dhe u shpreh se nuk do të tolerojë sjellje të tilla.

Por, pas ndeshjes gjithçka është qetësuar, pasi Panucci është sqaruar nga anëtarë të stafit teknik se Memushaj ka marrë kartonin e dytë të verdhë dhe jo të kuqin menjëherë. Një gjë e tillë ka qetësuar trajnerin italian, që është tërhequr nga vendimi i tij i parë.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment