REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Preket Casillas: Fshiji lotët, ti je një Legjendë...

14 Nëntor 2017 12:14

Legjenda e portës italiane, Buffon i ka prekur të gjithë dje me lotët e tij, pas ndeshje me Suedinë ku Italia nuk mundi të kualifikohej për në botërorin e Rusisë. Të shumtë kanë qenë reagimet që i kanë dalë në krah 39-vjeçarit, por mesazhi i i Iker Casillas ka qenë më i veçanti.

“Për të gjithë si je një Legjendë, ndaj nuk dua të shoh me lot në sy. Mbetem krenar që kam arritur të njoh dhe të kem në fushë si kundërshtar. Jam i bindur se do të shoh sërish në fushë”, kanë qenë fjalët e ish-portieri i Kombëtares spanjolle.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment