REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Ramos “prenoton” Botërorin: Të parët!

13 Nëntor 2017 17:22

E quajtur “Zabivaka”, është kukulla që do të përdoret për imazhin e Botërorit Rusi 2018. Normalisht që është prezantuar, ndërsa sot ka rënë në duart e yllit të Spanjës dhe Real Madrid, Sergio Ramos. Me bindjen se do të fitojë titullin Botëror sërish me fanellën e “Furisë së Kuqe”, Ramos në “twitter” shfaqet në dorë me Zabivakën dhe thotë: “Të parët! Unë dhe kjo do të fitojmë Botërorin!”.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment