REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Shifrat e çmendura - 10 trajnerët e futbollit më të paguar të Evropës

19 Tetor 2017 17:11

Këta janë 10 trajnerët e futbollit më të paguar të Evropës.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment
Icardi
1 muaj më parë
dhe ti mira mira mos be shume si eksperte, keni pare nje ndeshje ju dhe moret vesh ngga futbolli. ok???
PËRGJIGJU
0
0
Icardi
1 muaj më parë
po po, disa jane te mbibvleresuar. atletiko nuk po ben namin, keshtu simeone shikoji dhe nje here vlerat. per murinjo, mire, por prape te paguhet dyfish i guardiolas ju duket normale???
PËRGJIGJU
0
0
Mira
1 muaj më parë
Murinjo eshte me I miri nga te gjithe. Bishe fare
PËRGJIGJU
0
0