REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Shikoni çfarë fytyre ka bërë Jose Mourinho pas golit të Young

Shikoni çfarë fytyre ka bërë Jose Mourinho pas golit të Young

29 Nëntor 2017 09:54

Për një futbollist të Manchester United, takimi i të martës në mbrëmje në transfertë kundër Watford ka qenë shumë i bukur për t’u përjetuar.

Ashley Young e nisi karrierën te ky klub dhe u kthye në shtëpi duke shënuar një dygolësh shumë të bukur për t’u parë.

Pasi shënoi golin e parë me një gjuajtje të bukur nga jashtë zone, rrjeta e dytë është shumë e mrekullueshme për tu parë.

Madje, Mourinho aq shumë u habit nga gjuajtja e futbollistit të tij sa pa nga stafi për të vërtetuar që gjithçka ishte e vërtetë.

Për më tepër shikoni videon për të parë fytyrën e Mourinhos.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment