REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Të lësh provimet për Botërorin, e bën Sonila Meço!

14 Nëntor 2017 18:13

E mbani mend Botërorin e vitit 1998? Ishte një turne aq i shumëpritur për tifozët, saqë të gjithë linin edhe gjërat më të rëndësishme për të mos humbur ndeshjen e radhës.

Këtë nuk e bënin vetëm tifozët meshkuj, të çmendur pas futbollit, por edhe… gazetaret. Nëse nuk na besoni, hidhini një sy profilit të gazetares Sonila Meço!

Ajo është një dashamirëse e futbollit dhe me një postim në Facebook sot rrëfeu një “sekret”.  Kur ishte në Paris, gazetarja linte provimet bashkë me një shoqe të saj për të ndjekur Botërorin e Francës.

“Botërori 1998, Paris. Me më të bukurën, Lirën time, kur ‘braktisnim’ provimet për arsye madhore”, - shkruan ish-spikerja e lajmeve me shaka.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment