REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Trajneri i Suedisë, Andersson: Një mbrëmje heronjsh

14 Nëntor 2017 00:27

Një mbrëmje heronjsh e ka quajtur trajneri i Suedisë, Janse Andersson ndeshjen ndaj Italisë në “San Siro” që i dha nordikëve kualifikimin në Botërorin “Rusi 2018”.

 "Ne kemi shumë heronj këtë mbrëmje, jam i gëzuar dhe i kënaqur, është fitorja kolektive", u shpreh trajneri i Suedisë.

"Ne kemi shumë lojtarë të mirë në Evropë, nëse punojmë së bashku në grup, gjërat shkojnë. Kjo na ka çuar në sukses," shtoi ai. "Jam i lumtur për lojtarët e mi, për ta ky ishte shansi i fundit për të luajtur një Kupë Bote".

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment