REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

United kërkon yllin e Atletico Madrid

13 Nëntor 2017 20:39

Manchester United dëshiron të transferojë mesfushorin e Atletico Madridit Saul Niguez, i cili ka një klauzolë shitjeje prej 150 milionë euro në kontratën e tij, shkruan The Sun.

Jose Mourinho po kërkon të forcojë mesfushën e skuadrës së tij dhe fantazinë duke shtuar Saul në radhët e United  verën e ardhshme.

Mourinho do të shmangë interesimin e Atletico për Ander Herrera, me United që do të përdorë opsionin 12-mujor në kontratën e mesfushorit të Spanjës.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment