REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Video/ Eliminuan Italinë, lojtarët e Suedisë i prishin emisionin “Eurosportit”

14 Nëntor 2017 09:07

Falë një fitoreje minimale në ndeshjen e parë në shtëpi, Suedia ka arritur të ruajë një barazim në ndeshjen e djeshme “San Siro”, duke lënë Italinë jashtë Botërorit. Pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit, lojtarët suedezë kanë shkuar në studion e improvizuar të “Eurosportit” në fushë dhe kanë festuar me gazetarët, duke rrëzuar gjithçka. Festa e tyre ka qenë tërësisht e ligjshme.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment