REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
VIDEO/ Ja 10 lojtarët e mëdhenj që nuk e fituan kurrë ‘Topin e Artë’

VIDEO/ Ja 10 lojtarët e mëdhenj që nuk e fituan kurrë ‘Topin e Artë’

7 Dhjetor 2017 21:58

Teksa Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e 5-të të Artë në karrierë, shumë yje të futbollit, nuk kanë arritur të fitojnë asnjë të tillë.

E përditshmja spanjolle “AS”, ka publikuar listën me emrat e mëdhenj që nuk fituan kurrë këtë çmim.

Duke nisur nga legjenda Puskas dhe duke përfunduar tek Iniesta, ja lista me emrat e futbollistëve të famshëm që nuk e fituan kurrë “Topin e Artë”.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment