REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë

VIDEO/ “Knock out” brutal i luftëtarit të arteve marciale

5 Dhjetor 2017 19:00

Artet marciale nga shumëkush cilësohen si një sport i dhunshëm. Dhe si mund të mos I japësh të drejtë nëse sheh këtë video ku sportisti  i njohur i arteve marciale, Francis Ngannou ka arritur të realizojë një ‘knock out’ të jashtëzakonshëm por edhe mjaft brutal.

Goditja e tij me “ganxhë” ishte fatale për kundërshtarin Alistair Overeem, i cili ra pa ndjenja në tapet.

Pas disa sekondash Overeem  është përmendur por humbi duelin për titullin kampion.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment