REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
VIDEO/ Kur akrobacia e festimit të golit të shkon keq, turpërohet lojtari në mes të stadiumit

VIDEO/ Kur akrobacia e festimit të golit të shkon keq, turpërohet lojtari në mes të stadiumit

4 Dhjetor 2017 19:08

Lojtarë të ndryshëm kanë mënyra të ndryshme festimi. Por një prej mënyrave më të pëlqyera nga tifozët është ajo em akrobaci.

Dikur ka qenë ish-sulmuesi i Interit, Obafemi Martins ai që mahniste me akrobacitë e tij kur festonte golin.

Por jo e njëta gjë ka ndodhur me Giovanni Sio.

Sulmuesi i Montpellier, është turpëruar keqas kur tentoi të festonte golin në mënyrë akrobatike.

Menjëherë pasi shënoi një gol të bukur në stilin “gërshërë” sulmuesi i Montpellierit festoi si i çmendur por akrobacia i shkoi keq dhe u rrëzua në mes të stadiumit.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment