REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
VIDEO/ Modelja mban premtimin, zhvishet pasi Peruja siguroi Botërorin

VIDEO/ Modelja mban premtimin, zhvishet pasi Peruja siguroi Botërorin

30 Nëntor 2017 20:34

 

Një modele peruane ka mbajtur premtimin pasi pranoi të zhvishej përpara kamerës nëse përfaqësuesja e futbollit do të kualifikohej në Rusi 2018.

Në një emision të drejtpërdrejtë, Aida Martinez premtoi se do të zhvishej komplet nëse Peruja do të arrinte të merrte pjesë në Kupën e Botës pas 36 viteve.

Dhe ajo e ka mbajtur fjalën, duke treguar trupin e saj fantastik nëpërmjet një videoje të shkurtër të cilën mund ta shihni më poshtë pasi të jeni siguruar se nuk keni njeri afër që po ju vëzhgon.

Videoja ka pasur një sukses të madh pasi u publikua online.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment