REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Video/ Ramadani nuk ndal këngën, festë në Kombëtare pas ndeshjes

14 Nëntor 2017 08:59

Fitorja ndaj Turqisë në miqësore nuk ka kaluar pa një festë në Kombëtaren shqiptare të futbollit. Pas ndeshjes në darkën e zakonshme, Ylber Ramadani ia ka marrë këngës. “Skifterat” e Bes Kallakut dhe Klajdi Harrunit ishte kënga që Ramadani kishte vendosur të këndonte edhe pse nuk ka luajtur për asnjë minutë.

 

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment