REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

VIDEO/ Ushtrimet që ju ndihmojnë për të hequr celulitin dhe dhjamin në bark

17 Shtator 2017 15:33
Ju pengon celuliti apo dhjami që keni në bark? Nuk ndiheni rehat kur vishni fustane pasi barku juaj duket tepër i fryrë, atëherë zgjidhja më e mirë është që bëni disa ushtrime fizike. Ushtrime të thjeshta që mund t’i bëni në ambientet e shtëpisë një herë në ditë. Në videon e mëposhtme mund të shikoni se sa e lehtë dhe e thjeshtë është të ushtroheni në shtëpi dhe të mbani trupin tuaj në formë. Mjafton ti praktikoni në ambientet e shtëpisë pa pasur nevojë të shkoni në palestër dhe do të shikoni sa efektive do të jenë për shëndetin dhe formën tuaj trupore.
Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment