REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri

Ylli i Everton feston ditëlindjen si te “Game of Thrones”

14 Nëntor 2017 12:14

Morgan Schneiderlin ka zgjedhur që në 28-vjetorin e lindjes së tij të vishet si njëri nga personazhet e filmit të famshëm “Game of Thrones”.

Mesfushori i Everton e ka festuar ditëlindjen e tij gjatë ndeshjeve ndërkombëtare me “Mbretëreshës” së tij Camille dhe miqtë.

Ylli francez përmes një postimi shoqëruar me foto të bërë në rrjetet sociale ka falënderuar tifozët për urimet që i kanë bërë.  

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment