REZULTATET LIVE
Shiko listën e plotë
Video Galeri
9 Nëntor 2017

Chantel Zales është cilësuar si “femra e rrjeteve sociale”. Përveç karrierës së saj të suksesshme si modele, ajo është edhe një ndër “Mbretëreshat” e “Instagram”.

Bukuroshja ka 4 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Zales është me origjinë meksikano-kosta rikane dhe është një nga femrat më seksi dhe provokuese në rrjetet sociale. Fotot e shumta që poston tregojnë format trupore bombastike që ajo ka.

Latino-amerikania dominon në të gjitha disiplinat sportive. Luan futboll, basketboll dhe është gjithashtu një muzikante e njohur. Chantel luan saksofon dhe violinë.

Më parë në media u shkrua se ishte në një lidhje me Sergio Roberto-n e Barcelonës por në të vërtetë e gjitha ishte veçse një gënjeshtër.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment