FUTBOLLI
VIDEO/ Partizani bĂ«n “ujkun” nĂ« dĂ«borĂ«, dy gola tĂ« shpejtĂ«, Kastrioti befason TiranĂ«n VIDEO/ Partizani bĂ«n “ujkun” nĂ« dĂ«borĂ«, dy gola tĂ« shpejtĂ«, Kastrioti befason TiranĂ«n VIDEO/ Fusha e zbardhur, SkĂ«nderbeu pret mes acarit Partizanin, Tirana nĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores, nĂ« kryeqytet i sfidon Kastrioti VIDEO/ Fusha e zbardhur, SkĂ«nderbeu pret mes acarit Partizanin, Tirana nĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores, nĂ« kryeqytet i sfidon Kastrioti Vllaznia “vrapon” drejt titullit. ShkodranĂ«t thellojnĂ« krizĂ«n e KukĂ«sit. Teuta ngjitet e dyta Vllaznia “vrapon” drejt titullit. ShkodranĂ«t thellojnĂ« krizĂ«n e KukĂ«sit. Teuta ngjitet e dyta “Kampionat i ngjeshur, diferencĂ«n do ta bĂ«jĂ« grinta e ekipeve”, Daja flet pĂ«rpara SkĂ«nderbeut, Olsi Rama analizon merkaton “Kampionat i ngjeshur, diferencĂ«n do ta bĂ«jĂ« grinta e ekipeve”, Daja flet pĂ«rpara SkĂ«nderbeut, Olsi Rama analizon merkaton Presion tek Tirana, objektivat dhe gjendja e dyshes Muçi-Seferi, zĂ«vendĂ«s trajneri i bardhebluve flet pĂ«rpara sfidĂ«s kundĂ«r Kastriotit Presion tek Tirana, objektivat dhe gjendja e dyshes Muçi-Seferi, zĂ«vendĂ«s trajneri i bardhebluve flet pĂ«rpara sfidĂ«s kundĂ«r Kastriotit EKSKLUZIVE/ RrĂ«fehet Taulant Seferi, prapaskenat e transferimit, a e kĂ«rkoi Partizani dhe çfarĂ« mund ta mbajĂ« mĂ« gjatĂ« nĂ« kryeqytet. Ka edhe dy dĂ«shira pĂ«r KombĂ«taren dhe TiranĂ«n EKSKLUZIVE/ RrĂ«fehet Taulant Seferi, prapaskenat e transferimit, a e kĂ«rkoi Partizani dhe çfarĂ« mund ta mbajĂ« mĂ« gjatĂ« nĂ« kryeqytet. Ka edhe dy dĂ«shira pĂ«r KombĂ«taren dhe TiranĂ«n Pa frike kundĂ«r KukĂ«sit, Brdaric karikon Vllaznine: “Jemi super tĂ« motivuar, luajmĂ« pĂ«r fitore” Pa frike kundĂ«r KukĂ«sit, Brdaric karikon Vllaznine: “Jemi super tĂ« motivuar, luajmĂ« pĂ«r fitore” VIDEO/ Viti VllaznisĂ«, kryesues dhe tĂ« bukur pĂ«r t’u parĂ«, Djarmati rrĂ«fen merkaton, flet edhe pĂ«r problemet me pagat VIDEO/ Viti VllaznisĂ«, kryesues dhe tĂ« bukur pĂ«r t’u parĂ«, Djarmati rrĂ«fen merkaton, flet edhe pĂ«r problemet me pagat Nuk ka çështje Strakosha, gardiani nuk largohet nga Lazio, gati tĂ« rikthehet titullarĂ« Nuk ka çështje Strakosha, gardiani nuk largohet nga Lazio, gati tĂ« rikthehet titullarĂ« Brdaric i fiksuar pas sulmit, Vllaznia prezanton njĂ« tjetĂ«r gjigand Brdaric i fiksuar pas sulmit, Vllaznia prezanton njĂ« tjetĂ«r gjigand Egbo thumbon Deden: Merkaton e bĂ«n klubi, po i ul vlerat ekipit! Egbo thumbon Deden: Merkaton e bĂ«n klubi, po i ul vlerat ekipit! Egbo: Kur bĂ«n gol Vllaznia duket sikur e gjithĂ« Shkodra futet nĂ« fushĂ« pĂ«r tĂ« festuar. MĂ« kujton TiranĂ«n time Egbo: Kur bĂ«n gol Vllaznia duket sikur e gjithĂ« Shkodra futet nĂ« fushĂ« pĂ«r tĂ« festuar. MĂ« kujton TiranĂ«n time Prezantohet Taulant Seferi, Halili premton sĂ«rish blerje, nuk heq dorĂ« as nga titulli Prezantohet Taulant Seferi, Halili premton sĂ«rish blerje, nuk heq dorĂ« as nga titulli