FUTBOLLI
VIDEO/ “Conference League”, UEFA i besoi finalen ShqipĂ«risĂ«, Duka flet pĂ«r fushĂ«n e “Air Albania” por nuk harron as Ligjin e Sponsorizonit VIDEO/ “Conference League”, UEFA i besoi finalen ShqipĂ«risĂ«, Duka flet pĂ«r fushĂ«n e “Air Albania” por nuk harron as Ligjin e Sponsorizonit Intervista pĂ«r FIFA, Edy Reja nuk vendos limite: NĂ«se skuadra mĂ« ndjek, arrijmĂ« gjera tĂ« rĂ«ndĂ«sishme Intervista pĂ«r FIFA, Edy Reja nuk vendos limite: NĂ«se skuadra mĂ« ndjek, arrijmĂ« gjera tĂ« rĂ«ndĂ«sishme DajĂ«s i mjafton njĂ« gjysmĂ« goli nĂ« derbi: Duam tĂ« fitojmĂ«, por mĂ« shqetĂ«son fusha nĂ« “Air Albania” DajĂ«s i mjafton njĂ« gjysmĂ« goli nĂ« derbi: Duam tĂ« fitojmĂ«, por mĂ« shqetĂ«son fusha nĂ« “Air Albania” EKSKLUZIVE/ I pamposhtur nĂ« derbi, ShpĂ«tim Duro analizon sfidĂ«n Tirana-Partizani, pikat e forta dhe tĂ« dobĂ«ta tĂ« dy ekipeve, ja kush e vendos ndeshjen sipas trajnerit EKSKLUZIVE/ I pamposhtur nĂ« derbi, ShpĂ«tim Duro analizon sfidĂ«n Tirana-Partizani, pikat e forta dhe tĂ« dobĂ«ta tĂ« dy ekipeve, ja kush e vendos ndeshjen sipas trajnerit U prek nga COVID-19, Etrit Berisha shtrohet nĂ« spital! U prek nga COVID-19, Etrit Berisha shtrohet nĂ« spital! Gega fiton ndeshjen e jetĂ«s, mposht COVID-19 dhe rikthehet nĂ« TiranĂ« Gega fiton ndeshjen e jetĂ«s, mposht COVID-19 dhe rikthehet nĂ« TiranĂ« EKSKLUZIVE/ ËshtĂ« java e derbit, u largua si i pamposhtur, Egbo thyen heshtjen, analizon Tirana-Partizani dhe flet pĂ«r tĂ« ardhmen EKSKLUZIVE/ ËshtĂ« java e derbit, u largua si i pamposhtur, Egbo thyen heshtjen, analizon Tirana-Partizani dhe flet pĂ«r tĂ« ardhmen Hysaj largohet nga Napoli, nĂ« Itali zbulojnĂ« arsyet e “divorcit” dhe ekipin e ri Hysaj largohet nga Napoli, nĂ« Itali zbulojnĂ« arsyet e “divorcit” dhe ekipin e ri VIDEO/ “E kthej pĂ«r njĂ« vit aty ku ka qenĂ«â€, Valter Fushaj futet nĂ« garĂ«, kĂ«rkon 70% tĂ« aksioneve tĂ« VllaznisĂ« VIDEO/ “E kthej pĂ«r njĂ« vit aty ku ka qenĂ«â€, Valter Fushaj futet nĂ« garĂ«, kĂ«rkon 70% tĂ« aksioneve tĂ« VllaznisĂ« NĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores sĂ« parĂ« nĂ« derbi, Daja shijon kreu dhe formĂ«n e sulmuesve, atmosfera Ă«shtĂ« thjeshtĂ« perfekte NĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores sĂ« parĂ« nĂ« derbi, Daja shijon kreu dhe formĂ«n e sulmuesve, atmosfera Ă«shtĂ« thjeshtĂ« perfekte Partizani shpĂ«rthen me “poker” golash, rrĂ«mben kreun dhe kthen sytĂ« nga derbi Partizani shpĂ«rthen me “poker” golash, rrĂ«mben kreun dhe kthen sytĂ« nga derbi PJESET E PARA/ Tirana ngec nĂ« KrujĂ«, Nwabueze pĂ«rmbys ApoloninĂ«, paqe nĂ« Ballsh PJESET E PARA/ Tirana ngec nĂ« KrujĂ«, Nwabueze pĂ«rmbys ApoloninĂ«, paqe nĂ« Ballsh VIDEO/ Mike Tyson kthehet nĂ« ring nĂ« moshĂ«n 54-vjeçare, barazim mes legjendave kundĂ«r Jones Jr. VIDEO/ Mike Tyson kthehet nĂ« ring nĂ« moshĂ«n 54-vjeçare, barazim mes legjendave kundĂ«r Jones Jr.