"Kicker" gëzon tifozët turq, Neuer nuk luan as në shkurt?

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
14 Dhjetor 2017 16:27
Lajm i keq, lajm i keq, lajm i keq! Por jo për Besiktas-in

Portieri i Bayern-it, Manuel Neuer, duket se nuk do të rikthehet shpejt.

Kapiteni i skuadrës kampione të Gjermanisë i ka bërë me zemër tifozët bavarezë me dëmtimin e tij të përsëritur në kockën metatarsale të këmbës dhe lajmi më i fundit nga revista “Kicker” i ka hidhëruar edhe më shumë.

Gardiani i portës pritej që në fund të janarit ta kalonte problemin e tij, por nuk do të ndodhë kështu. “Kicker” shkruan se gjermani mund të mos luajë as në muajin shkurt.

Ky do të ishte një lajm fantastik për Besiktas-in, skuadër e cila do të ndeshet me Bayern-in në fazën e parë me eliminim direkt në Champions League. Imagjinoni sikur rekordmenët të luanin me veteranin Tom Starke!

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike