90'' me Eraldon, Jul Deda zbulon se kur do të distancohet nga humori / Video

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
1 Mars 2018 19:53
Humor, futboll dhe... politikë!

Sporti është i të gjithëve, natyrisht dhe humori. Të dyja këta rryma argëtojnë dhe rrisin adrenalinën te shikuesit, por a mund të qëndrojnë bashkë? Ne e provuam dhe besojmë se doli një kombinim i bukur. I ftuari i radhës në rubrikën “90 sekonda me Eraldon” ishte humoristi i njohur Jul Deda. Ai ndau me ne disa nga eksperiencat e tij në skenë, por na rrëfeu dhe një “sekret të vogël”, kur mund të ndahet nga skena. Shijojeni! /EDS

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike