Alexis, femra më seksi e 2018-ës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Maj 2018 11:51

Alexis Ren, është zgjedhur si ylli promovues i revistës sportive Sports Illustrated në botimin e vitit 2018-të. Sërfistja më seksi në botë në një intervistë për median ka treguar se pse lexuesit kanë votuar masivisht atë.

Bukuroshja ka përmbushur ëndrrën e saj për t’u bërë një modele e suksesshme në botë. Pasi pozoi për koleksionin e ri të rrobave të plazhit për verën e 2018-ës, ajo u konsiderua si një nga femrat më seksi në planet.

Me më shumë se dymbëdhjetë milionë ndjekës, Alexis nuk i lë vend imagjinatës në serinë e fotove dhe videove që poston në “Instagram”. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike