Ambar, e pasionuar pas muzikës dhe sportit

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
14 Prill 2018 11:00
Artistja seksi nga Spanja

Ambar Garces është një nga femrat më seksi në rrjetet sociale. Ajo njihet ndryshe si një nga modelet dhe personazhet më të komentuara në "Instagram". 21-vjeçarja poston foto dhe video të shumta tejet seksi.

Ambar përveç modelingut merret edhe me aktrim. Ajo ka një dashuri të veçantë për sportet. Në kohën e lirë gjen mundësi gjithnjë që të ushtrohet me sport. Madje, ka një dashuri të madhe për detin, të cilin e frekuenton shpesh edhe për sërf.

Spanjollja ka 285 mijë ndjekës në profilin e saj zyrtar në "Instagram", ku është shumë aktive dhe merr pëlqime e komente pafund. Bukuroshja iberike përveç, kërcimit, aktrimit, sportit dhe modelingut është e lidhur shumë me muzikën. 21-vjeçarja në kanalin e saj zyrtar në "Youtube" ka publikuar këngë cover dhe ka 11 824 abonues në profilin e saj. /EDS/

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike