"Arena Kombëtare" po vjen…

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
5 Janar 2018 10:34
Stadiumi i ri i kuqezinjve

Shtëpia e re e kuqezinjve është drejt përfundimit. Federata Shqiptare e Futbollit të paktën një herë në çdo muaj ka pasqyruar në profilin e saj në “Facebook” punimet që po bëhen në ndërtimin e stadiumit të ri që do të mbajë emrin “Arena Kombëtare”.

Grupi i Panucci-t së shpejti do të shkelë në fushën e gjelbër të “Arenës Kombëtare”.

FSHF ka postuar së fundmi një video që tregon punimet intensive që po bëhen n ëish-stadiumin “Qemal Stafa”.

Shpresojmë që të përfundojë në kohë që të mund të shijojmë disa nga ndeshjet e kuqezinjve dhe të ekipeve të tjera vendasve./EDS/

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike