Arsenal shkatërron BATE Borisov

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Dhjetor 2017 22:59
Arsenal shkatërron BATE Borisov

Arsenal ka shënuar plot 6 herë ndaj BATE Borisov duke e mbyllur në mënyrën më të mirë fazën e grupeve në Europa League.

Golat për vendësit u shënuan Debuchy, Walcott, Wilshere, Polyakov, Giroud dhe Elneny.

Pas kësaj fitoreje, Arsenal kalon mes 32 skuadrave në Europa League si lider i Grupit H me 13 pikë

Në grupin H është kualifikuar edhe Crvena Zvezda pas fitores 1-0 me Koln.

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike