Ashley, diva e re e rrjeteve sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Shkurt 2018 12:14

Ashley Vee është një nga muzat e reja më seksi të “Instagram”. Fillimisht ajo bënte kurse gjimnastike, të cilat i postonte në “Youtube”, pastaj mori pjesë në garat e motorëve.

Bukuroshja filipinase, që jeton në Amerikë prej disa kohës po bën bujë në rrjetet sociale me fotot e shumta provokuese dhe seksi që poston.

Ashley ka 1 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku merr komente dhe pëlqime pafund. Siç mund të shikoni edhe në fotogalerinë tonë, ajo është padyshim një divë e re në rrjetet sociale, tejet seksi dhe e nxehtë. Konkurrenca mes modeleve të rrjeteve sociale sa vjen edhe bëhet më e fortë. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike