Audi Cup, Atletico mund Napoli-n

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
1 Gusht 2017 20:37
Madrilenët shumë të fortë

Loja e bukur nuk i mjaftoi Napoli-t, që u mund nga Atletico Madrid-i në Audi Cup. ësi i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj luajti për 74’ në këtë takim dhe më pas u zëvendësua nga Christian Maggio. “Të kaltrit” humbën një penallti në të 34’. Milik gjuajti nga pika e bardhë, por Oblak u tregua i saktë dhe shpëtoi ekipin e tij nga goli. italianët kaluan në avantazh në pjesën e dytë falë një goli të bukur të Callejon-it (56'). ësisht kësaj, spanjollët nuk u dorëzuan. Ata barazuan me Torres-in në të 72' dhe më pas me Vietto-n pas 9’. djemtë e Sarri-t do të luajnë për vendin e tretë, kundër Bayern-it të Ancelotti-t.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike