Barca planifikon të përfshijë edhe lojtar në marrëveshjen për Bernardo Silvan

10 Gusht 2020

Barcelona është duke shpresuar që t’i sigurojë shërbimet e anësorit të Manchester Cityt, Bernardo Silva.

Sipas The Telegraph, klubi spanjoll planifikon të ofrojë para dhe lojtar në marrëveshjen për transferimin e portugezit.

Blaugranët qe disa javë janë në përpjekje që të nisin negociatat për transferimin e 26-vjeçarit në Camp Nou.

(Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Në rast se arrijnë ta bindin Cityn, atëherë katalunasit planifikojnë ta përfshijnë Nelson Semedon në marrëveshje.

Lexo po ashtu: Barça e ka seriozisht për Bernardon e Manchester Cityt

Bernardo Silva është pjesë e klubit anglez nga viti 2017, kur u transferua nga Monaco. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com