Bashkëshortja e futbollistit pozon nudo, epik komenti i tij

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
23 Shtator 2018 14:30
Interesante!

Tamara Gorro ka gjetur kurajën për të bërë një gjë që e ka bërë për t’u ndier mirë. E lirë. Bashkëshortja e lojtarit të Valencia-s, Ezequiel Garay, është shfaqur plotësisht nudo në Instagram. Fotoja e publikuar natyrisht që ka tërhequr vëmendjen e shumë komentuesve dhe atyre që kanë shtypur butonin “like”.

Titulli i fotografisë është “femër në liri”: “E bëj nudo sepse dua. Jam nudo sepse nuk i bëj keq askujt. Jam nudo sepse ndihem ndryshe. Jam nudo sepse jam e lirë”. Por, nga bashkëshorti i ka mbërriturnjë koment përkrahës në formë shakaje: “Nuk e dija që kisha këtë thesar në shtëpi”. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike