Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

02 Shkurt 2019

Bayer Leverkuseni do të presë rekord kampionin e Gjermanisë në shtëpi për duelin e radhës.

BayArena do të presë ndeshjen kryesore të javës ku opsioni i vetëm për mysafirët është fitorja.

Edhe Leverkuseni është në garë për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve dhe do të kërkojë të kapitalizojë nga secila mundësi.

Mirëpo Bayerni do ta ketë njërin sy te udhëtimi i vështirë i Dortmundit në Frankfurt për të përfituar.

Unsere Aufstellung fĂŒr #B04FCB: pic.twitter.com/etF56411ph

— FC Bayern MĂŒnchen (@FCBayern) February 2, 2019

Formacioni i Bayer Leverkusenit: Hradecky, Tah, Bender, Bailey, Brandt, Wendell, Aranguiz, Weisder, Havertz, Volland, Bellarabi.

Formacioni i Bayern Munichut: Ulreich, Rafinha, SĂŒle, Hummels, Alaba, Kimmich, Goretzka, MĂŒller, James, Coman, Lewandowski.

www.telegrafi.com