Bayern ka harruar të fitojë, e mund edhe Napoli

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
2 Gusht 2017 21:13
Gjermanët me shumë probleme

Bayern Munich ka harruar të fitojë në këtë fazë përgatitore. e drejtuar nga Carlo Anchelotti-t ka humbur 4 nga 5 ndeshjet e fundit. ë sfidën për vendin e tretë në trofeun Audi Cup, Napoli mundi kampionët e Gjermanisë me rezultatin 2-0. Golat u shënuan nga Koulibaly dhe Giaccherini. ësi kuqezi Elseid Hysaj u hodh në fushë në 45 minuta e dyta. ë 5 takimet e fundit, Bayerni ka pësuar 13 gola dhe ka shënuar vetëm 3 gola. erdhën në fitoren ndaj Chelsea-t me rezultatin 2-3.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike