Bayern Munich – Hoffenheim, formacionet zyrtare

05 Tetor 2019

Bayern Munich është nikoqir i Hoffenheim në kuadër të xhiros së shtatë në Bundesliga.

Kampioni në fuqi i Gjermanisë, synon të vazhdoj me fitore për ta ruajtur pozitën e parë në tabelë.

Ndërkohë Hoffenheim ka katër ndeshje pa arkëtuar pikët e plota dhe ka udhëtuar drejt Munichut për befasi.

Tani më dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare, teksa Kovac do të sulmoj me katërshen Coman, Coutinho, Gnabry e Lewandowski.

Formacionet zyrtare:

So spui ma am letzten #Wiesnspuidog! đŸ’Ș #MiaSanMia #FCBTSG pic.twitter.com/L9kisCxQCH

— FC Bayern MĂŒnchen (@FCBayern) October 5, 2019

Bayern Munich: Neuer, Pavard, Sule, Boateng, Kimmich, Thiago, Tolisso, Coman, Coutinho, Gnabry, Lewandowski.

❗ AUFSTELLUNG ❗

Sargis #Adamyan gibt heute sein Startelf-DebĂŒt!#FCBTSG pic.twitter.com/YEhVVEt6FP

— TSG Hoffenheim (@tsghoffenheim) October 5, 2019

Hoffenheim: Baumann, Kaderabek, Hubner, Adamyan, Geiger, Akpoguma, Skov, Posch, Rudy, Grillitsch, Bebou. /Telegrafi/

www.telegrafi.com